Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ilaz Kodra – Dardania

85,000

 • 1a
 • 2a
 • 3a
 • 4a
 • 5a
 • 6a
 • 7a
 • 8a

Shitet banesa në lagjën Dardania me një pamje fantastike në parkë. Banesa ka sipërfaqe prej 60m² (Neto), kati i parë, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 175
 • Adresa: Rr. Ilaz Kodra - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »