Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ilaz Kodra – Dardania

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania. Banesa është në katin e tretë, që ka sipërfaqe prej 70m², dhe përbëhet nga  një sallon, një kuzhinë dhe tryezari ndaras nga salloni, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërsi!

 • ID: 345
 • Adresa: Rr. Ilaz Kodra - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 70
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »