Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Idriz Gjilani – Dardania

700,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet lokali Duplex në Dardania që ka 200m² . Lokali është në përdhes plus kati I,  që perbëhet prej dy njësive, dy banjo, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…. Lokali është i përshtatshër për afarizëm!

 • ID: 09
 • Adresa: Rr. Idriz Gjilani - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 200
 • Bodrum: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »