Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ibrahim Lutfiu – Dodona

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10

Lëshohët banesa me qera në lagjën Dodona afër Gjimnazit Sami Frashëri. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 115m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një garazhë…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë, 24h, kondicioner… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërsi!

 • ID: 276
 • Adresa: Rr. Ibrahim Lutfiu - Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 115
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »