Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

850 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Lëshohët banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit / Zona Perendim, me një pamje dhe ndriqim jashtzakonisht të mirë. Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 95m², dhe përbëhet nga  një sallon,  kuzhinë dhe tryezari ndaras,  dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, një ballkon, shpajz …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërsi. Në qmim janë të përfshira gjitha shpenzimet nga pronari!

 • ID: 205
 • Adresa: Rr. Hyzri Talla - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 95
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »