Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit

180,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër Qendres së Mjeksisë Familare. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 121m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një dhomë për garderobë, dy banjo, një wc, një shpajz, dy ballkona, një garazhë, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 227
 • Adresa: Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 121
 • Garazha: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »