Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

1,150,000

 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Shitet shtëpia në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia ka sipërfaqe 144m² te regjistruar edhe me kadaster (faktike 220m²),  dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e përdhesë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari, një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një  banjo, dy ballkona, plus një terace, ngrohje qendrore, klimatizim, sitem te alarmit, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr, Shtëpia ka një pozit shumë të mirë për qfardo lloj biznesi!

 • ID: 29
 • Adresa: Rr. Hyzri Talla - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 144
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »