Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Holger Petersen – Prishtina e Re

132,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Shitet banesa në lagjën Prishtina e Re, në kompleksin banesor (VERA HILL). Banesa është në katin e II-të, që ka sipërfaqe prej 130.57m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkon, një garazhë, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa pritet të përfundoj në muajin Qershor të vitit 2025.

 • ID: 302
 • Adresa: Rr. Holger Petersen - Prishtina e Re
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 130.5
 • Garazha: 1
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »