Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hekurudhat – Lakrishte

8,000 /muaj

 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Lakrishte. Lokali është në dy nivele P1 dhe P2 që gjithësejt kanë 800m², dhe përbëhet nga dy hapësira me mundësi ndarje, dy  banjo,…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 74
 • Adresa: Rr. Hekurudhat - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 800
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »