Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • ID: 06
 • Adresa: Rr. Hanri Dunant - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000 Prishtinë
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »