Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hakif Zejnullahu – Ulpiana

96,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në lagjen Ulpiana afër menzës së studentëve që ka 44m² (Neto). Banesa është në katin përdhes dhe ka: një kuzhinë, një sallon, një dhomë gjumi, 1 banjo, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 292
 • Adresa: Rr. Hakif Zejnullahu - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 44
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »