Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hajrullah Zymi – Fushë Kosovë

1,800 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet lokali  me qera në Fushë Kosovë. Lokali është në  katin përdhes, që ka 262m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune me mundesi ndarje, dy  banjo, 2 terraca, njëra terraca ka hapsirë prej 190m² (Mbrapa), kurse tjetra ka 115m² (Nga rruga kryesore), pesë vendëparkime te rezervuara para lokal, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë!…

 • ID: 104
 • Adresa: Rr. Hajrullah Zymi - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 262
 • Garazha: 5
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »