Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesen me qera në lagjen Aktash. Banesa është në katin e parë dhe ka 45m2: ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore,  ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.  Në çmimë përfshihet, Uji, shpenzimet e Berllogut, pastrimit te shkalleve, dhe WIFI.

 • ID: 15
 • Adresa: Rr. Hajrullah Avdullahu – Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 45
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »