Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Gustav Meyer – Dodona

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohët banesa me qera në lagjën Dodona afër Sllovenia Sport. Banesa është në katin përdhes, që ka sipërfaqe prej 75m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhom gjumi, një banjo…Në banesë ka  uje dhe rrymë 24h… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • ID: 228
 • Adresa: Rr. Gustav Meyer – Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 75
 • Kat Perdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »