Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Gjergj Balsha – Arbëri (Dragodan)

121,550

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjën Arbëri (Dragodan), në kompleksin banesor (LUKI Construction). Banesa është në katin e II-të, që ka sipërfaqe prej 93.5m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 299
 • Adresa: Rr. Gjergj Balsha - lagja Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 93.5
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »