Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Gazmend Zajmi – Lagjja e Muhaxherëve

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Muhaxherëve. Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 88m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, bodrum, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • ID: 329
 • Adresa: Rr. Gazmend Zajmi - Lagjja e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 88
 • Bodrum: 1
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »