Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

116,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjen e Muhaxherëve, të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Pika”, kati i katërt që ka 97.74m². Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, 1 banjo plus 1 wc, 2 ballkona, lift, ngrohje qendrore (me rrymë) ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e pa mubiluar dhe si e tillë edhe shitet….!

 • ID: 201
 • Adresa: Rr. Gazmend Zajmi - Lagjia e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 97.74
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »