Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohët banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit me një pamje të mrekullueshme që gjindet afër Royal Mall (rruga B). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 90m² (Neto), dhe përbëhet nga  një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,  tri dhoma gjumi, një banjo, një wc, një ballkon me xhama lëvizës me mundesi mbyllje, ashensorë, një garazhë …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi!

 • ID: 303
 • Adresa: Rr. Gazmend Zajmi – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 90
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »