Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

650 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katin e dytë, që ka sipërfaqe prej 80m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon dhe dy dhoma gjumi), një kuzhinë, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa është shumë e pështatëshme për zyre dhe ka një pamje nga rruga kryesore!

 • ID: 107
 • Adresa: Rr. Garibaldi - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 80
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »