Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Garibaldi – Qendër

750 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katin e dytë, që ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon dhe dy dhoma gjumi), një kuzhinë, një banjo, një ballkon, shpajz, kondicioner,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është shumë e pështatëshme për zyre dhe ka një pamje nga rruga kryesore!

 • ID: 106
 • Adresa: Rr. Garibaldi - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 100
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »