Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ganimete Tërbeshi – Aktash

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohët banesa me qera në lagjën  Aktash. Banesa është në katin e katërt, ka sipërfaqe prej 96m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 286
 • Adresa: Rr. Ganimete Tërbeshi - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 96
 • Kat 4
  Translate »