Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ferid Curri – Arbëri (Dragodan)

89,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën Arbëri (Dragodan). Banesa është në katin e I – rë, ka sipërfaqe prej 107.6m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e pa banuar më parë!…

 • ID: 209
 • Adresa: Rr. Ferid Curri - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 107.6
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »