Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ferid Curri – Arbëri (Dragodan)

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa me qera në lagjën Arbëri (Dragodan). Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 94m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona, garazhe, lift,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar.

 • ID: 270
 • Adresa: Rr. Ferid Curri - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 94
 • Garazha: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »