Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

77,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën Arbëri (Dragodan). Banesa është në katin e II-të, ka sipërfaqe prej 91m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, një ballkon, shpajz, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e pa banuar më parë!…

 • ID: 194
 • Adresa: Rr. Ferid Curri - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 91
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »