Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fehmi Lladrovci – Ulpianë

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Ulpianë. Lokali është në pëdhesë që  ka 50m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo, një shpajz…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 83
 • Adresa: Rr. Fehmi Lladrovci – Ulpianë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »