Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

85,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 76m² (Neto). Banesa është në katin e katërt dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari ndaras, dy dhoma gjumi, 1 banjo,  dy ballkon kah Jug-Lindja, respektivisht kah shkolla e mesëme e mjekësisë ,,Ali Sokoli”, dy shpajza, klimatizim, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje shumë të mirë që ofron një ambient të këndshem dhe funksional për banim! Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 169
 • Adresa: Rr. Fehmi Lladrovci - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 76
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »