Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fehmi Agani – Qendër

1,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet lokali me qera ne qendër (te kafet e vogla). Lokali është i ndarë në dy njesi pune, 80m2 + 60m2 Podrum/kuzhinë, ka aircndition,  ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore,150 m2 terace…. Lokali lëshohet komplet me inventar.

 • ID: 06
 • Adresa: Rr. Fehmi Agani – Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 140
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »