Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fehmi Agani – Qendër

550 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohët banesa moderrne me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katine e I-rë, ka sipërfaqe prej 70m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, plus një wc, një ballkon, kondicioner, parking privat…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne.

 • ID: 277
 • Adresa: Rr. Fehmi Agani - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 70
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »