Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Lëshohet lokali Duplex me qera në qendër të qytetit. Lokali është në katin e parë dhe të dytë që gjithësej ka 200m², dhe përbëhet nga pesë hapësira pune (Dy salla dhe tri zyre), katër banjo / wc, një terace, një ballkon…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, dhe ipet me qera për afarizëm…

 • ID: 76
 • Adresa: Rr. Fehmi Agani – Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 200
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »