Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Lëshohet banesa me qera në lagjën Mati I të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Arseko”. Banesa është në katin e II-të, që ka sipërfaqe prej 108m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon… Në banesë ka ngrohje qëndrore, ashensor,  uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • ID: 272
 • Adresa: Rr. Faton Shabani – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 108
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »