Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në Mati I (Kompleksi Arseko). Banesa është në katin e tretë, që ka sipërfaqe prej 89m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon dhe dy dhoma gjumi), një kuzhinë, një banjo, një wc, një ballkon, një garazhë…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune mjatë të mirë dhe është shumë e pështatëshme për zyre!

 • ID: 109
 • Adresa: Rr. Faton Shabani – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 89
 • Garazha: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »