Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

65,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 20210726_171542

Shitet banesa me fletë poseduese të regjistruar në kadastër që gjindet në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “Prishtina Stars”. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 66.54m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një koridor, garazhe (nëntoksore), ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 241
 • Adresa: Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 66.54
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »