Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12

Lëshohet banesa duplex me qera në lagjën Kalabri (Emshir), kompleksi PRISHTINA STARS. Banesa është në katine e 7/8-të (duplex), që ka sipërfaqe prej 151m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo plus një toalet, një ballkon, një shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa jepet me qira pa mobilje  (vetëm me kuzhinë)!

 • ID: 348
 • Adresa: Rr. Fatime Sokoli - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 151
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »