Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa me qera në lagjën Kalabri (Emshir), kompleksi PRISHTINA STARS. Banesa është në katine e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa mobilohet nga ana e pronarit.

 • ID: 347
 • Adresa: Rr. Fatime Sokoli - Kalabria (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 67
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »