Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

97,000

 • DSC00820
 • DSC00821
 • DSC00822
 • DSC00823
 • DSC00824
 • DSC00825
 • DSC00826
 • DSC00827
 • DSC00828
 • DSC00829

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit afer Sh.F. Ismail Qemali qe ka 83m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin Përdhes, dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, dy dhomë gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit

 • ID: 09
 • Adresa: Rr. Enver Maloku - Bregu i Dellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 83
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »