Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

107,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Shitet banesa në lagjën e Spitalit, në kompleksin banesor (ACG). Banesa është në katin e gjashtë, që ka sipërfaqe prej 107², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, tri banjo, një ballkon, një shpajz, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar, dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 273
 • Adresa: Rr. Elbasani – Lagjia e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 107
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »