Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Eduard Lir – Arbëri (Dragodan)

320 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohët banesa me qera në lagjën Arbëria (Dragodan) . Banesa është në katin e përdhes, ka sipërfaqe prej 120m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc,…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 289
 • Adresa: Rr. Eduard Lir - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »