Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Eduard Lir – Arbëri (Dragodan)

1,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohen zyret me qera në lagjën Arbëri (Dragodan). Zyret janë në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 350m², dhe përbëhet nga gjashtë njësi pune, dy banjo, dy ballkona, ngrohje qëndrore (me Rrymë), uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 93
 • Adresa: Rr. Eduard Lir - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 350
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 3
  Translate »