Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Edmond Hoxha – Aktash

2,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24

Lëshohet lokali (Objekti) me qera në lagjën Aktash. Lokali nga dy kate P+1 që gjithësejt i ka 280m². Lokali përbëhet nga tetë hapësirë pune, një kuzhinë, tri banjo, dy ballkona, një shpajz…. Lokali ka ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune mjatë të mirë.… Objekti eshtë komplet i renovuar, ka një garazhë të mbyllur dhe 3 vendparkingje të jashtme.

 • ID: 139
 • Adresa: Rr. Edmond Hoxha - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 280
 • Garazha: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »