Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katin e II – të, dhe ka 55m2 që përbëhet nga dy hapësira pune, një kuzhinë, banjo,…. Bnasa (Zyra) ka nje ambient pune mjat të mirë dhe të qetë. Zyrja ka ngrohje qendrore me Termokos, ujë dhe rrymë 24h, e renovuar  në tërsi, dhe ipet për afarizëm, zyre,..

 • ID: 45
 • Adresa: Rr. Edit Durham - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »