Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

260 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohët banesa me qera në Fushë Kosovë afër British School, Kompleksi MODEL SLOVENIA 1. Banesa është në katine e IV-të, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, një dhomë gjumi, një banjo, klimatizim, një ballkon, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e mobiluar.

 • ID: 346
 • Adresa: Rr. E Uglarit - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »