Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dr. Shpëtim Robaj – Sofali

1,350 /muaj

 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 14
 • 15

Lëshohet Shtëpia (Objekti) me qera në lagjën Sofali afër parkut të Gërmisë. Shtëpia nga dy kate P+1 që gjithësejt i ka 250m². Shtëpia përbëhet nga gjashtë hapësirë pune, një kuzhinë, tri banjo, një ballkon plus një terace 50m², një shpajz…. Shtëpia ka ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune mjatë të mirë, dhe është komplet e renovuar!

 • ID: 141
 • Adresa: Rr. Dr. Shpëtim Robaj - Sofali
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 250
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »