Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

320 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohët banesa me qera në lagjën Ulpiana. Banesa është në katine e I – rë, që ka sipërfaqe prej 5m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, dy ballkona, koridor, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi!…

 • ID: 317
 • Adresa: Rr. Dëshmorët e Kombit - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »