Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dëshmorët e Kombit – Ulpiana

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Ulpiana. Banesa është në katine e dytë, që ka sipërfaqe prej 52m², dhe përbëhet nga një sallon, një kuzhinë , një dhomë gjumi, një banjo, dy ballkona, një shpajz…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar…

 • ID: 82
 • Adresa: Rr. Dëshmorët e Kombit - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 52
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »