Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dëshmorët e Kombit – Ulpiana

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet Zyre me qera ne lagjen Ulpiana afer AAK-s. Zyra ka 3 njësi, ka një banjo, klimatizim, ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore …

 • ID: 08
 • Adresa: Rr. Dëshmorët e Kombit - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »