Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dardania – Fushë Kosovë

35,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në Fushë Kosovë,  të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Arditi Group”. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 61.48m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 206
 • Adresa: Rr. Dardania - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 61.48
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »