Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohët banesa me qera në lagjën  Mati I, Kompleksi B-H. Banesa është në katin e pestë, ka sipërfaqe prej 62m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një garazha…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 283
 • Adresa: Rr. C – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 62
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »