Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. C – Mati I

32,000

 • 1
 • 2
 • 4

Shitet banesa në lagjën  Mati I, në kompleksin banesor  (B&S Group). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 40m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një banjo,  dy lifta,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 172
 • Adresa: Rr. C - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 40
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »