Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. C – Mati I

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Lëshohët banesa me qera në Mati I, në kompleksin banesor BS GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 128m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi, (njëra dhomë e gjumit me banjo private) një banjo / tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e mobiluar!

 • ID: 350
 • Adresa: Rr. C – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 128
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »