Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

700 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesa me qera në lagjen Mati I. Banesa është në katin e shtatë që ka 125m² dhe posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi 1 banjo plus 1 wc, një ballkon, dy garazha, ngrohje qendrore, lift,  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në tërsi!

 • ID: 333
 • Adresa: Rr. C - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 125
 • Garazha: 2
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »